Muzeum Motorowerów
Kasina Wielka

O nas

 

Muzeum Motorowerów Moped Retro w Kasinie Wielkiej to miejsce wyjątkowe, bo powstałe z wieloletniej pasji dwóch spokrewnionych ze sobą mężczyzn. Od lat fascynowały ich motorowery, szczególnie zabytkowe modele. Wyszukiwali ciekawe okazy w najdalszych zakątkach Europy, sprowadzali do siebie i z pieczołowitą troską o wszystkie detale i szczegóły odrestaurowywali, przywracając pierwotny wygląd i charakter danego modelu. 

Tak powstała kolekcja ponad 140 eksponatów, z której na wystawie stałej można podziwiać ok.  80 z nich.  Więcej o kolekcji w sekcji EKSPONATY.

Nasze muzeum znajduje się w Kasinie Wielkiej, na górnej stacji wyciągu krzesełkowego stacji KASINA SKI. Można się do nas dostać wyciągiem krzesełkowym, bądź pięknym, spacerowym szlakiem. 

Na terenie znajduje się monitorowany parking, dwie Restauracje oraz Kawiarnia. W sezonie letnim czynny jest BIKE PARK z wypożyczalnią rowerów. Stacja oraz najbliższa okolica oferują szereg atrakcji, które pozwolą zaplanować DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ.

Odwiedź nas i zainspiruj się… pięknem retro!

 

Kasina Wielka 672, 34-741 Mszana Dolna  /   TEL. 789 402 133  /   MAIL: kontakt@mopedretro.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Dowiedz się więcej - polityka prywatności
zamknij